Трудовому колективу представлено в.о. ректора ДЗ ДМА

Трудовому колективу представлено в.о. ректора ДЗ ДМА

 

 Відповідно наказу №101-о від 30.09.2016 р. в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун призначено виконуючим обов’язки ректора ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» доктора медичних наук, професора Родинського Олександра Георгійовича з 13.10.2016 року до призначення ректора у встановленому законодавством порядку.

 


Родинський Олександр Георгійович – доктор медичних наук, професор, фахівець в галузі нейрофізіології, в.о. ректора ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». З 1999 по 2002 роки навчався в аспірантурі в Дніпропетровській державній медичній академії. В 2002 році після закінчення очної аспірантури за спеціальністю «нормальна фізіологія» при ДДМА, захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук, яка була присвячена проблемі розкриття фундаментальних механізмів функціонування центральної та периферичної нервової системи в умовах порушення функції щитовидної залози за гіпертиреоїдним типом, розкриттю методів фармакологічної корекції невропатичних станів, які виникають внаслідок гіпертиреозу.

З 2002 року Родинський О.Г. працював викладачем кафедри нормальної фізіології Дніпропетровської державної медичної академії.

З 2004 року Родинський О.Г. – доцент кафедри нормальної фізіології Дніпропетровської державної медичної академії.

В 2006 році Родинському О.Г. було присуджено Премію Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді в розбудові України» за цикл наукових робіт в області фізіології центральної та периферичної нервової системи.

В 2008 році Родинський О.Г. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора медичних наук, присвячену проблемі розкриття нейрофізіологічних механізмів функціонування спинного мозку та його периферичних утворень за умов гіперзбудливості, судомних статусів, які виникають внаслідок гормональних та травматичних впливів. Розглянуто різні можливості корекції даних патологічних станів, в тому числі й фармакологічними методами.

В 2008 році Родинському О.Г. було присуджено Премію Президента України для молодих вчених за цикл наукових робіт в області нейрофізіології.

З 2003 року Родинський О.Г. завідує відділом аспірантури, магістратури та докторантури Дніпропетровської державної медичної академії.

З 2008 року Родинського О.Г. обрано за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізіології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

В 2011 році Атестаційною Комісією Міністерства освіти та науки України Родинському О.Г. було присвоєно вчене звання – професор.

Професор Родинський О.Г. є головою Дніпропетровського обласного фізіологічного товариства. Також є головою Дніпропетровського обласного товариства нейронаук «Neuroscience».

Професор Родинський О.Г. є членом спеціалізованих вчених Рад з захисту докторських та кандидатських дисертацій при ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»: Д 08.601.01 – за спеціальностями – «анестезіологія та інтенсивна терапія», «хірургія» та «спортивна медицина та лікувальна фізкультура», а також Спеціалізованої вченої Ради Д 08.601.03 за спеціальностями – «нормальна анатомія», «гістологія, цитологія, ембріологія» та «травматологія і ортопедія».

Професор Родинський О.Г. голова проблемної та предметної комісії Дніпропетровської медичної академії «Медико-біологічні дисципліни та фармація». Член редакційної ради журналу «Медичні перспективи» (куратор розділу «Теоретична медицина»).

Професор О.Г.Родинський в травні 2015 року проходив стажування та знайомство із організацією медичної допомоги на різних рівнях та ланках в США в м. Бостон (Штат Массачусетц) на базі Гарвардської Медичної Школи (Гарвардський Університет).

З вересня 2015 року професора О.Г.Родинського призначено головою комісії ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» із запобігання академічного плагіату.

Під керівництвом професора Родинського О.Г. захищено 6 кандидатських дисертацій. В даний час професор Родинський О.Г. є науковим керівником 7 дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидата наук.

Професор Родинський О.Г. є автором більш ніж 250 наукових праць, які опубліковані в провідних світових та українських наукових журналах.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Коментарі


Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS