Звернення ректора ДМА

Звернення ректора ДМА

  

 ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ!


Звертаюсь до вас зі словами глибокої вдячності за високу довіру мені як кандидату, за консолідованість і єдність всього нашого колективу, виявлену на виборах ректора Дніпропетровської медичної академії 25 жовтня 2016 року.

Цей рік ознаменований 100-річчям славетного навчального закладу, який достойно  посідає провідне місце серед вищих медичних навчальних закладів України.

Для нас ювілей поставив нові виклики і випробування на шляху визначення майбутнього розвитку медакадемії.

Вибори 2016 року проводилися вперше згідно з новим форматом визначеного «Законом про освіту» з представництвом усіх категорій співробітників і студентів за участі декількох кандидатів.

Я не міг бути осторонь виборчого процесу бо все моє професійне і людське життя пов’язано  зі служінням рідній академії.

Зважаючи на підсумки цього доленосного дня, мене переповнюють почуття гордості за наш колектив, який виявив стійкість, мудрість і волю, зміг протистояти спробам розхитати, поставити під сумнів наші цінності. Особливо хочу подякувати виборцям, які 621 голосом висловили бажання бачити мене ректором академії на наступний термін.

Впродовж усієї історії академія виховувала високопрофесійних фахівців - лідерів у галузі медичної освіти та практичної медицини і з гордістю зазначаю, що й сьогодні теж вони є серед нас. Я хочу подякувати моїм колегам, які змогли подолати власні амбіції і віддати перевагу єдності і консолідованості колективу під час виборів.

Відчуваю себе щасливою людиною, бо справдилося бажання, яке я вважаю до найвищою цінністю свого життя.

Бажаю кожному члену нашого багатотисячного колективу, незалежно від того, який вибір він зробив, творчих здобутків, натхненної праці, міцного здоров’я, а нашій рідній академії - впевнених кроків, творчого зростання і всесвітнього визнання.

З повагою, ваш Георгій Дзяк

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Коментарі


Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS