Вітаємо з Міжнародним днем студента

 

 

Шановні друзі!

Студентські роки – це дуже важливий та вирішальний етап життя. Хтось святкує цей День вперше, хтось, можливо, востаннє. Одні на останній сходинці до розподілу, отримання професії та диплому, а інші тільки починають свій шлях. Це свято зближує та об’єднує студентів усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що немає меж та кордонів, а також єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін.
Колектив профкому студентів Дніпропетровської медичної академії щиро і сердечно вітає вас, молодих, енергійних, сповнених натхнення і віри у краще з Днем студента - святом, що для кожного з нас є сходинкою до щасливого майбутного і омріяної професії! Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика і драйв студентських років, а професіоналізм завжди буде на рівні високих вершин медичної науки.
Звання студента та випускника Дніпропетровської медичної академії  завжди асоціювалося з високим інтелектуальним рівнем підготовки, творчим, нетривіальним підходом до справи, високою духовністю і патріотичністю. Тож гордімося своєю причетністю до когорти попередніх поколінь дніпропетровських медиків  і своїми добрими справами примножуймо славу Alma Mater!
З повагою, голова профкому студентів
Віленський Ярослав

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Коментарі


Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS