Літній спортивно-оздоровчий табір

 

Орлівщина - справжня перлина-курорт Дніпропетровщини. Тих, хто вперше сюди приїздить, особливо вражають неповторна краса краю, незабутні ландшафти, віковічні ліси, дубові гаї. Саме тут, на березі мальовничої річки Самара розкинувся спортивно-оздоровчий табір "Здоров'я" Дніпропетровської медичної академії. 
 

Табір був заснований колективом і студентами тодішнього Дніпропетровського ордена Трудового Червоного Прапора медичного інституту в 1968 році і почав свою роботу як студентській табір. Тоді табір міг прийняти до 25 відпочиваючих, які проживали в наметах. З часом були побудовані і комфортабельні цегляні будиночки на 1-3 кімнати, 4 багатокімнатних корпуси для студентів, спортивний майданчик і їдальня відкритого типу.

 За своє майже 50-літнє існування "Здоров'я" має цілу купу веселих традицій. Зокрема щороку, в ніч на Івана Купала студенти організовують святкове вогнище на березі Самари, на яке сходяться відпочиваючі і студенти всіх навколишніх таборів.   

 

 В таборі працює їдальня, яка одночасно може обслужити і надати якісне трьохразове харчування близько 250 відпочиваючим. Їдальню обслуговують висококваліфіковані кухарі харчоблоку академії, а також небайдужі студенти.

 

 У таборі є цілий комплекс спортивних майданчиків, де проводять оздоровчо-фізкультурні та навчально-тренувальні заняття відпочиваючі, а також тренуються студенти з різних видів спорту. Тут створено всі умови для
 любителів волейболу, настільного тенісу, шахів, бадмінтону, плавання, рибалки, окремих видів легкої атлетики тощо. У таборі працюють і відпочивають досвідчені фахівці, викладачі кафедри фізичного виховання, які виконують роботу інструкторів з фізичної культури та спорту. Інструктори проводять різноманітні оздоровчо-фізкультурні та спортивно-масові заходи, змагання та веселі старти для дітей.
 

 

Табір працює в дві зміни у липні-серпні. Студенти 1-2 курсів можуть проходити в таборі виробничу практику. Вартість путівки для членів профспілки складає 20% повної вартості. З приводу придбання путівок до спортивно-оздоровчого табору «Здоров’я» звертатись до профкому студентів


Ласкаво просимо на відпочинок!


Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS