Гуртожитки

 

 

У гуртожитках медичної академії мешкає понад дві тисячі студентів, і саме тому основну увагу у виховній роботі спрямовано на побут і порядок в гуртожитках. На сьогодні в Медичній академії працює 7 гуртожитків. 
У гуртожитку №6 в основному мешкають студенти ІІ-го медичного факультету. 
У гуртожитку №3, окрім студентів І-го медичного факультету, мешкають лікарі-інтерни та курсанти ФПО. 
У гуртожитках №4 та 7 в основному мешкають студенти І-го медичного факультету.

 Звичайно, головна роль у створенні добробуту гуртожитків належать керівництву нашої академії. Але безпосередньо виховну роботу там під керівництвом деканів та координаційну діяльність ректорату ведуть студради, які є громадським органом самоврядування. У 2002-2003 навчальному році студрадами було створено комітет з питань гуртожитків. До його складу входять голови студрад, помічники деканів з виховної роботи, куратори, а також студентське формування з охорони громадського порядку.

 

 

 Користування гуртожитками. Умови проживання

1.Вхід до гуртожитку дозволяється для студентів цього гуртожитку до 23 годин вільно, а з 23 до 06 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення.
2.Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 8 до 21. При вході до гуртожитку відвідувач пред’являє черговому документ, який засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача, залишити перепустку черговому і провести відвідувача при його виході з гуртожитку. Відповідальність за своєчасний вихід з гуртожитку відвідувачів і дотримання ними правил внутрішнього розпорядку покладається на студентів, які їх запросили.
3.У кожній секції, кімнаті з числа студентів, які проживають у ній, обирається староста.
4.Усі студенти, які проживають у гуртожитку, залучаються до господарських робіт із самообслуговування(підтримання чистоти і порядку в місцях проживання та загального користування)
5.Студент, який проживає у гуртожитку, має право:
- користуватись приміщеннями навчального, культурно-побутового, медичного та спортивного призначення, камерами зберігання, іншим обладнанням і майном гуртожитку;
- вимагати своєчасного ремонту або заміни обладнання, меблів, постільної білизни, а також усунення недоліків у забезпеченні побутових умов;
- обирати органи студентського самоврядування гуртожитку і бути обраним до їхнього складу;
- через органи студентського самоврядування гуртожитку брати участь у вирішенні питань, пов’язаних з поліпшенням житлово-побутових умов;
- звертатись із скаргами на роботу працівників гуртожитку і житлово-побутові умови, які не відповідають вимогам Положення про студентський гуртожиток і нормами обладнання та утримання гуртожитків, до керівництва академії, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
6. Студент, який проживає у гуртожитку, зобов’язаний:
- знати і виконувати Правила внутрішнього розпорядку;
- своєчасно сплачувати за проживання і додаткові платні послуги, якими він користується;
- підтримувати чистоту і порядок у кімнатах та у місцях загального призначення, брати участь у всіх видах робіт з самообслуговування;
- забезпечити наявність дублікатів ключів від кімнат;
- про всі надзвичайні події повідомлювати завідуючому гуртожитку та органи студентського самоврядування;
- відшкодовувати всі заподіяні матеріальні збитки відповідно до законодавства;
- дотримуватись правил техніки безпеки;
- реєструвати додаткові електроприлади;
- після закінчення навчання або при достроковому позбавленні права на проживання гуртожитку здати майно гуртожитку, що перебувало в його користуванні, і кімнату в належному стані, знятися з реєстрації місця проживання та виселитися з гуртожитку в двотижневий термін.
7. Студенту, який проживає у гуртожитку, забороняється:
- переселятися з однієї кімнати в іншу без погодження із завідувачем гуртожитку;
- переносити або виносити інвентар із кімнати;
- проводити електромонтажні роботи;
- залишати осіб після 21:00 години без письмового дозволу завідувача;
- палити, вживати та зберігати спиртні напої, наркотичні або токсичні речовини, перебувати в стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп’яніння;
- порушувати тишу з 22:00 до 07:00 години;
- тримати у гуртожитку тварин.
8. За активну участь у культурних заходах, роботах з покращення умов проживання, стану гуртожитку та прилеглої території студенти, які проживають у гуртожитку, можуть буди заохочені.
За порушення Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку на студентів, які проживають у гуртожитку, накладаються такі стягнення:
- зауваження;
- догана;
- відмова в поселенні до гуртожитку на наступний навчальний рік;
- розірвання угоди на проживання.
9. Заохочення або стягнення студентам, які проживають у гуртожитку, у встановленому порядку виносяться керівництвом академії за погодженням з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією студентів.
10. Порядок проживання студентів у гуртожитках у канікулярний (відпускний) період визначається з урахуванням їх побажань, ректором академії.

 Детальніше про правила проживання ви зможете дізнатися з положення "Про студентський гуртожиток" polozhennya-pro-studentskiygurtozhitok.doc [73,5 Kb] (cкачиваний: 140) та положення "Про студентське самоврядування" polozhennya-pro-samovryaduvannya-gurtozhitku.doc [64,5 Kb] (cкачиваний: 35)

 Контакти: 

Гуртожиток №3 вул. Севастопольська, 17
тел. 713-53-54
Комендант - Грушко Ріта Іванівна 
Гуртожиток №4 вул. Севастопольська, 17
тел. 713-52-48
Комендант - Візір Тетяна Михайлівна
Гуртожиток №5 пл. Жовтнева, 2
тел. 713-51-81
Комендант - Бурма Наталія Євгенівна 
Завідувач - Шаповалов Олександр Борисович
Гуртожиток №6 вул. Набережна Перемоги, 44
тел. 32-87-46
Комендант - Кравченко Любов Григорівна
Завідувач - Литовченко Тамара Анатоліївна
Гуртожиток №7 вул. Набережна Перемоги, 44а
тел. 370-10-23
Комендант - Климчук Алла Сергіївна
Завідувач - Янко Юлія Миколіївна

Вартість проживання в гуртожитках медичної академії станом на 01.01.2017р. відповідно до наказу в.о. ректора №3-ОД від 04.01.2017 р.

Вартість

№ 3

№ 4

№ 5

№ 6

№ 7

3-х місц.

4-х місц.

для студентів, громадян України

440,00

440,00

440,00

440,00

440,00

440,00

для клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів, магістрів, інтернів і т.д.


698,54

 

570,90

 

542,81

 

1180,26

786,86

912,38 

Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS