Оформлення субсидіїПРО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ СТУДЕНТАМ ВНЗ НА ВІДШКОДУВАННЯ ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ У ГУРТОЖИТКАх

Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 з урахуванням внесених змін, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій».

Згідно з пунктом 2 Положення громадяни, які проживають у гуртожитках, мають право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом.

Згідно з пунктом 12 Положення передбачено, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб.

Згідно з пунктом 12 Положення зазначено, що при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, які одержують (одержували) стипендію, враховуються фактичні розміри стипендії та соціальних виплат. Студенти, які навчаються за договорами (контактами) або втратили право на отримання стипендії за результатами семестрового контролю, при визначенні права на субсидію вважаються такими, що не мають середньомісячного сукупного доходу.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ

В гуртожитках ДЗ «ДМА МОЗ України» субсидію можуть оформлювати студенти які навчаються на контрактній та бюджетній основі навчання.

Для оформлення субсидій студентам потрібно звернутись за адресою: м. Дніпропетровськ, просп. Героїв, 40 (Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району). Там заповнюєте заяву та декларацію. Бланки заяви та декларації можна знайти тут.

В Управління необхідно надати наступні документи:

·     Паспорт (оригінал та копія)

·      Ідентифікаційний код (оригінал та копія)

·       Договір на навчання (для студентів, що навчаються на контрактній основі)

·        Довідка про склад сімї (видається паспортистом гуртожитку де мешкає студент)
Після оформлення довідки про склад сім’ї необхідно надати її для підпису спеціалістам планово-економічного відділу (адміністративний корпус, каб.85) 


Підписатися на Профспiлка студентiв ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» RSS